Zespół ekspertów merytorycznych MCUS wykonał w miesiącu czerwcu diagnozę potrzeb i założeń do pogłębionej analizy możliwości merytorycznych planowanych do wdrożenia modelu w Polsce. W wyniku prowadzonych prac zespół ekspertów merytorycznych MCUS sporządził 10 szczegółowych raportów z przeprowadzonych badań dla województw: śląskiego i dolnośląskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i lubuskiego, lubelskiego i podkarpackiego, mazowieckiego i zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, świętokrzyskiego, opolskiego, podlaskiego i łódzkie, małopolskiego i warmińsko-mazurskie.

Kategoria nr 1 w ramach zadania nr 1 została zakończona rzeczowo i finansowo. 

Zespół ekspertów merytorycznych MCUS w miesiącu wrześniu przygotował założenia do badań potrzeb pracowników zatrudnionych w dziennych domach pomocy oraz ostateczny kształt ankiety do przeprowadzenia badań. Przeprowadzono badania ankietowe i wykonano diagnozę potrzeb pracowników DPP w zakresie pracy w nowym modelu wsparcia.

Zespół ekspertów merytorycznych UMED prowadził własną analizę możliwości merytorycznych i ekonomicznych planowanego do wdrożenia modelu w Polsce. Eksperci UMED wykonali diagnozę potrzeb w zakresie DPP na rynku wrocławskim i w skali kraju.

Zespół ekspertów merytorycznych UMED, na podstawie przekazanych przez MCUS raportów dla poszczególnych województw oraz na podstawie własnych badań wykonanych opracował raport z pogłębionej analizy potrzeb klientów DPP w Polsce. Zespół ekspertów merytorycznych UMED opracował także ankietę do analizy potrzeb klientów dziennych domów pomocy. 

Dnia 28.07.2017 roku została podpisana umowa o dofinansowanie projektu pn.: Domowa przystań w ramach programu operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Umowa gwarantuje Gminie Wrocław ponad 1 mln zł dofinansowania.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME